Avots nauda

Patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs SIA „Ātrā finanšu palīdzība „Avots”” piedāvā trīs veidos kreditēt aizņēmēju, aizdodot naudu pret zeltlietām, sudraba monētām, nekustamo īpašumu un zemi.

Aizdevums pret zeltlietām

Izmantojot moto „Liec zeltam strādāt Tavas ģimenes un Tavā labā”, aizdevējs piedāvā savu servisu līdz 30 dienām, ar iespēju pagarināt aizdevumu, ja samaksāti kredīta procenti. Interneta mājas lapā, kā arī laikraksta „Diena” 2010. gada 30. Jūlija numurā lasāmā informācija liecina, ka uzņēmums uzsver savu uzdevumu būt „vairāk, kā lombards”,jo pēdējā vārds bieži vien ir saistīts ar negatīvu publicitāti.Viens no apliecinājumiem tam – „Avots” cenšas uzturēt savu aizdevēja tēlu, tirdzniecības centros atverotfiliāles, „kas līdzinās banku filiālēm”. „Avots” uzsver arī, ka, atšķirībā no lombardiem, neizpirktās zeltlietas netiek tirgotas, bet nodotas lūžņos Latvijā vai Vācijā, tas ir, kompānija nodarbojas tikai ar ieķīlāšanu. Pie tam, atmaksāto kredītu procentuālais daudzums 2010. gadā ir bijis 92%, turpretī lombardos šis īpatsvars ir krietni mazāks.

Procentos būs jāsamaksā 0,16 līdz 0,4 % dienā, tas ir mazāk, kā ierastie 20-30% mēnesī, ko piedāvā lombardi.

Minimālā procentu maksa ir 1,58 EUR. Pirmās piecas dienas aizdevuma cena ir 0 %. Potenciālajam kredīta ņēmējam tiek piedāvāta arī zeltlietu tīrīšana ar ultraskaņu bez maksas, arī gadījumā, ja klients neizvēlas ieķīlāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *