Avots nauda

Patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs SIA „Ātrā finanšu palīdzība „Avots”” piedāvā trīs veidos kreditēt aizņēmēju, aizdodot naudu pret zeltlietām, sudraba monētām, nekustamo īpašumu un zemi.

Aizdevums pret zeltlietām

Izmantojot moto „Liec zeltam strādāt Tavas ģimenes un Tavā labā”, aizdevējs piedāvā savu servisu līdz 30 dienām, ar iespēju pagarināt aizdevumu, ja samaksāti kredīta procenti. Interneta mājas lapā, kā arī laikraksta „Diena” 2010. gada 30. Jūlija numurā lasāmā informācija liecina, ka uzņēmums uzsver savu uzdevumu būt „vairāk, kā lombards”,jo pēdējā vārds bieži vien ir saistīts ar negatīvu publicitāti.Viens no apliecinājumiem tam – „Avots” cenšas uzturēt savu aizdevēja tēlu, tirdzniecības centros atverotfiliāles, „kas līdzinās banku filiālēm”. „Avots” uzsver arī, ka, atšķirībā no lombardiem, neizpirktās zeltlietas netiek tirgotas, bet nodotas lūžņos Latvijā vai Vācijā, tas ir, kompānija nodarbojas tikai ar ieķīlāšanu. Pie tam, atmaksāto kredītu procentuālais daudzums 2010. gadā ir bijis 92%, turpretī lombardos šis īpatsvars ir krietni mazāks.

Procentos būs jāsamaksā 0,16 līdz 0,4 % dienā, tas ir mazāk, kā ierastie 20-30% mēnesī, ko piedāvā lombardi.

Minimālā procentu maksa ir 1,58 EUR. Pirmās piecas dienas aizdevuma cena ir 0 %. Potenciālajam kredīta ņēmējam tiek piedāvāta arī zeltlietu tīrīšana ar ultraskaņu bez maksas, arī gadījumā, ja klients neizvēlas ieķīlāt.

Ātrais aizdevums

Ātro aizdevumu var vienkārši iegūt, tiešsaistē atrodot atbilstošu aizdevēju un pēc tam aizpildot vienkāršu pieteikuma veidlapu. Lielākajai daļai tiešsaistes aizdevēju ir tūlītēju lēmumu sistēma, kas aizņem tikai dažas sekundes, lai izlemtu, vai aizdevuma pieteikums ir bijis veiksmīgs. Ārkārtas finanšu situācijas, piemēram, automašīnas remonts, centrālās apkures katla nomaiņa, brīvdienu nauda vai citi negaidīti rēķini, tiks ātri atrisinātas.

Nav dokumentu, kas jāsūta pa faksu, vai ilgu telefona sarunu, kas jāizcieš – tas ir ātrs un viegls veids, kā iegūt naudu bez apgrūtinājumiem. Tehnoloģijas ir padarījušas pieteikšanās procesu daudz vieglāku, automātiskā adreses meklēšana vienkārši prasa ievadīt mājas nosaukumu un pasta indeksu, un pieteikuma veidlapa aizpildīs pārējo. Tās dienas ir garām, kad jāaizpilda sarežģītas pieteikuma veidlapas un pa pastu tās jānosūta aizdevējam, tad jāgaida dažas dienas vai pat nedēļas līdz lēmumam. Ātra piekļuve naudai ir ļāvusi attīstīties vairāku miljardu vērtai nozarei, kas apkalpo miljoniem klientu.

Identitātes pārbaude ir automātiska un atradīs aizņēmēja detaļas publiski pieejamā datubāzē, lai pārliecinātos, ka iesniedzējs ir reāla persona. Tas viss tiek pabeigts dažu sekunžu laikā no pieteikšanās pogas nospiešanas. Tiklīdz tiek pieņemts pozitīvs lēmums, elektroniski jāparaksta elektronisks aizdevuma līgums. Kopiju var arī izdrukāt, un daži uzņēmumi nosūta kopiju pa e-pastu, lai aizņēmējs to parakstītu. Kad tikts galā ar visiem juridiskajiem sīkumiem, ir tikai jāgaida, kad aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu. Tehnoloģijas ir padarījušas iespējamu naudas līdzekļu pārskaitīšanu uz Jūsu kontu dažu minūšu laikā, saīsinot visu procesu.

Daudzi aizdevēji neizmanto kredīta informācijas aģentūras, bet lēmumu pieņemšanas procesos paļaujas uz to pamatnoteikumiem. Klientiem tagad ir plašas izvēles iespējas.

Zināt, kuru aizdevēju izvēlēties, kļūst arvien grūtāk, jo tirgū parādās daudzi jauni uzņēmumi. Klientam vajadzētu apskatīt aizdevēja statusu, veikt meklēšanu patērētāju portālos, lai redzētu, vai ir kādas sūdzības, kas varētu norādīt, ka aizdevējam ir slikta reputācija. Efektīva aizdevēja atrašana ir galvenais, lai iegūtu ātru aizdevumu.