Mājokļa iegāde un uzturēšana

Mājokļa iegāde un uzturēšana ietver lielus izdevumus, pat turīgajiem. Izdevumi ietver ne tikai mājokļa uzturēšanu un remontu, bet ir arī jāsedz mājokļa apdrošināšana un nekustamā īpašuma nodokļi. Un, protams, ir apsaimniekošanas izmaksas un komunālie pakalpojumi, kas ir jāmaksā katru mēnesi, savādāk Jūsu ūdens un elektrība var tikt atslēgta.

Faktiski, vienīgā reālā atšķirība starp mājokļu īpašniekiem starp miljonāru un vidēju ienākumu pelnītāju ir mērogs. Miljonārs var atļauties nopirkt dārgāku dzīvesvietu, bet to izdevumi, piemēram, iepriekš minētais ūdens un elektrība, ir līdzīgi. Turklāt, laikapstākļi un daba ietekmē bagāta cilvēka mājokļa ārpusi tieši tāpat kā mazāk turīgas personas mājā, vienīgā atšķirība ir tā, ka bagātam cilvēkam, iespējams, ir nepieciešams tērēt vairāk, lai atjaunotu un uzturētu savu lielo māju labā stāvoklī.

Lielākie izdevumi, kas iesaistīti ar mājokli, ir tā iegāde un ne tik turīgiem iedzīvotājiem nav iespējas iegādāties mājokli vienā piegājienā. Ne tikai Jūs varat maksāt kredītu daudzus gadus, pat visu savu dzīvi, bet Jums par to ir jāmaksā arī procenti. Tāpēc, ja kāds iegādājas mājokli, ir nepieciešams atrast pēc iespējas labāku un izdevīgāku kredīta piedāvājumu ar visizdevīgāko procentu likmi.

Pirms iegūt kredītu, Jums vajadzētu uzdot sev pāris ar to saistītus jautājumus, lai nodrošinātu, ka Jūs nezāģējat zaru, uz kura sēžat un ka Jūs varēsiet atļauties veikt kredīta maksājumus vismaz nākamos piecpadsmit vai divdesmit gadus.

Pašsaprotamais jautājums, ko Jums ir nepieciešams uzdot sev par mājokli, kuru vēlaties iegādāties, ir, “Vai es varu to atļauties?”

Ir viegli iemīlēties skaistā mājā ar visu, kas vien ienāk prātā, bet Jums ir nepieciešams būt apdomīgiem. Ja Jūs nevarat atļauties to tagad, tad iespējams, Jūs nevarēsiet to atļauties arī vēlāk. Jums ir nepieciešams iegādāties atbilstoši savām vajadzībām, nevis vēlmēm. Tas ir pazīstams kā dzīvošana savu līdzekļu ietvaros un ir saprātīgākā lieta, ko Jūs varat darīt, lai iegūtu mājokli, kura kredītu Jūs varat atmaksāt kredītu mēnesi bez sarežģījumiem.

Otrais jautājums, ko Jūs varētu vēlēties uzdot ir, “Kā es varu samazināt procentu summu, kas man ir jāmaksā par kredītu?”

Acīmredzama lieta, ko darīt, būtu iegādāties Jūsu mājokli, kad banku procentu likmes ir zemas. Tomēr bieži vien nav iespējams aizturēt savu dzīvi un gaidīt, kas mājokļa kredītu procentu likmes samazināsies, jo gaidot pieaug mājokļu cenas. Jūsu alternatīva ir mēģināt vienoties par labu piedāvājumu ar savu banku.

Ātrie aizdevumi savā būtībā

Pašreizējā finanšu lejupslīde, kas ietekmējusi tik daudzus cilvēkus, ir pilnībā iznīcinājusi daudzu personu debeta kontu bilances. Ja kāds saņem algas maksājumu labos ekonomiskajos apstākļos, tiem parasti būs iespēja ieguldīt mazliet līdzekļu iekrājumos, kas paredzēti, piemēram, finanšu ārkārtas situācijām vai maksājumiem par mācībām. Šī papildus nauda ir nodrošinājums gadījumā, ja kaut kas noiet greizi, piemēram, persona tiek atlaista no darba.

Tomēr, sakarā ar to, ka ekonomika pagaidām ir tāda, kāda tā ir, daudziem cilvēkiem ir nācies iztukšot savus krājkontus, lai nomaksātu pašreizējos finanšu parādus. Tas nostāda cilvēkus ļoti bīstamā stāvoklī. Pat vismazākā finanšu krīze var novest strupceļā.

KarteVisbiežāk Jūsu finanšu krīze tikai prasīs nelielu vai vidēja izmēra maksu ar ļoti īsu termiņu. Tas nozīmē, ka radikāli pasākumi, piemēram, mājas ieķīlāšana vai kaut kas līdzīgs nav nepieciešami. Naudas summa, kas vajadzīga, lai nomaksātu šāda veida parādus, ir neliela un tūlīt pielietojama. Viens no labākajiem veidiem, kā atbrīvoties no šiem parādiem, ir ar ātro aizdevumu palīdzību. Ātrie aizdevumi būtībā izsniedz Jums avansu no Jūsu algas.

Tā vietā, lai gaidītu pusmēnesi vai vairāk, lai iegūtu naudu, ko esat jau nopelnījis, Jūs varat iegūt to tagad. Jūs neiegūsiet aizdevuma summu pilnā apmērā sakarā ar to, ka aizdevējam nepieciešama peļņa. Tomēr, pateicoties aizdevuma raksturam, Jums nebūs jāzaudē liela naudas summa.

Labākā lieta par ātrajiem aizdevumiem ir tāda, ka tos var viegli iegūt. Viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda vienkārša un ātra veidlapa tiešsaistē un viss. Nav nekādu pārbaužu. Jūs galu galā iegūsiet naudu savā debeta kontā dienas beigās. Dažreiz Jūs pat iegūsiet to stundas laikā. Ātrie aizdevumi ir lielisks veids, kā iegūt naudu, kas ir tik ļoti nepieciešama mūsdienu ekonomikā. Bieži vien, cilvēki nav vainojami pie tā, ka tiem nepieciešams ātrais aizdevums.

Daudzi cilvēki saskaras ar pēkšņām un dramatiskām finanšu situācijām, ko neviens nevar paredzēt. Avārijas finanšu situācijas nav nekas uzjautrinošs. Tām ir nepieciešama tūlītēja uzmanība, ko daudzi cilvēki nespēj dot, ja vien tiem nepalīdz ātrie aizdevumi. Par to nav jākaunas. Tā ir daļa no finanšu dzīves, kas nāk kopā ar ekonomikas lejupslīdi.

Kā iegūt ātro aizdevumu?

Mūsdienu ātrā aizdevuma ieguves vieglums ir diezgan neparasts. Agrāk aizņēmējam bija jāiesniedz čeks ar vēlāku datumu, pierādījums par ienākumiem, un cita informācija. Mūsdienu ātro aizdevumu tirgū viss, kas vajadzīgs, ir debeta konts un darbs. Nav personības pārbaudes, kredītvēstures pārbaudes, vai jebkāda veida izjautāšanas. Aizņēmējam nav nepieciešams veikt pirmo iemaksu par šāda veida aizdevumu. Sakarā ar šiem faktoriem, indivīds var burtiski pieteikties ātrajam aizdevumam, un iegūt naudu savā kontā vienas līdz divu stundu laikā.

Reitingi saka: http://reitingi.lv/lv/news/komerczinas/107394-kredita-iespejas-pirms-svetkiem.html pirms un pēc svētkiem…

Šī veida aizdevumus var iegūt ļoti ātri. Tomēr ir dažas lietas, kam jāpievērš uzmanība pirms pieteikšanās. Debeta kontam, ko aizņēmējs izmanto, jāspēj pieņemt trešo personu tiešos noguldījumus. Ir ieteicams arī būt fiksētā tālruņa īpašniekam. Zināšanas par ikmēneša komunālo pakalpojumu rēķiniem un izdevumiem var arī palīdzēt. Pieteikumā ietvertā informācija var pieprasīt šāda veida zināšanas. Ar šo informāciju pie rokas, process noritēs daudz mierīgāk.

Kas ir ātrais aizdevums?

Pretrunas, kas aptver ātros aizdevumus, rada apjukumu cilvēkos par to, kā šie aizdevumi darbojas. Patiesība ir tāda, ka šī veida aizdevumi nav domāti tikai trūcīgajiem vai tiem, kas nesaprot, cik tie var būt finansiāli bīstami. Tās nav lamatas, lai ievilinātu nepiesardzīgos. Ātrais aizdevums ir vienkāršs īstermiņa aizdevums ar dažiem ierobežojumiem. Atšķirībā no tipiska aizdevuma, ātrais aizdevums neietver tik daudz birokrātijas.

Ātrais aizdevums ir īstermiņa aizdevums, kas pieejams ikvienam ar stabiliem ienākumiem. Aizņēmējs aizpilda pieteikumu vai nu bezsaistes vietā vai izmantojot tiešsaistes vietni. Dažos gadījumos bezsaistes vietas darbojas ātrāk nekā tiešsaistes avoti. Tomēr lielākajai daļai bezsaistes iestāžu,šī aizdevumu veida apstrādei nepieciešams ilgāks laiks nekā tiešsaistes vietnei. Ir arī mazākas iespējas salīdzināt veikalu piedāvājumus bezsaistē.

Šis aizdevuma veids ir arī pazīstams kā naudas avanss. Aizdevuma summa ir balstīta uz to, cik daudz naudas aizņēmējs nopelnīs nākamajā algas dienā. Aizdevums pats tiek uzskatīts par iepriekšēju algas avansu, kas tiks atmaksāts nākamajā algas dienā.

Pārskaitījumi

Ir divas pārskaitījuma puses. Jūs varat, vai nu izvēlēties momentānu pārskaitījumu, kas līdzekļus pārskaitīs uz Jūsu kontu stundas laikā, bet par samaksu, ko noteicis aizdevējs, vai arī Jūs varat gaidīt noteiktu skaitu dienu un saņemt to bez maksas. Tas ir ļoti noderīgi, jo, ja Jūs esat ieinteresēts iegūt noteiktu naudas summu, cik ātri vien iespējams, šai maksai nav nozīmes apmaiņā pret naudas summu, ko iegūsiet.

Aizņemties ir viegli, bet pieņemsim, ka Jums ir nepieciešams vēl viens aizdevums pēc šī? Gandrīz visiem aizdevējiem, kas piedāvā ātros aizdevumus, ir stingri noteikumi par šo jautājumu. Rezultātā, Jums būs nepieciešams pilnībā atmaksāt pēdējo aizdevumu, lai varētu iegūt vēl vienu. Tas arī ir loģiski, jo neviens uzņēmums nevēlas bankrotēt tādēļ, ka viņu klienti neatmaksā aizdevumus, kad tas paredzēts. Gluži vienkārši, ja Jūs vēlaties izmantot aizdevumu pakalpojumus atkal, Jums vajadzētu apsvērt atmaksāt esošos, pirms lūgt citu aizdevumu.

Visbeidzot, meklējot uzticamu aizdevēju, kas nodrošinās gan naudas pārskaitījumu uz Jūsu kontu,gan Jūsu identitātes konfidencialitāti, Jums ir nepieciešams rūpīgi izpētīt šo jautājumu, pirms sadarboties ar aizdevēju. Šī tēma ir diezgan delikāta, jo aizdevums var ietvert milzīgas naudas summas, tāpēc Jums ir jāpievērš uzmanība katram aspektam un rūpīgi jāizvēlas aizdevējs, ar ko Jūs vēlaties sadarboties.

Lētākais kredīts – mājokļa kredīts

Vienkārši sakot, “lētākais” kredīts pret mājokļa ķīlu vai hipotēku ir tas, kam ir pēc iespējas īsāks atmaksas termiņš, ņemot vērā procentu likmes un ikmēneša maksājumus. Ja Jūs meklējat lētu kredītu, šeit ir daži padomi, kas varētu ietaupīt Jūsu laiku un naudu:

Neuzskatiet, ka Jūsu 20 gadu uzticamā banka gatavojas sniegt Jums labāko piedāvājumu, jo tā piedāvāja Jums tik ļoti nepieciešamo kredītu pēdējo reizi, kad Jums bija nepieciešama palīdzība. Šodien ir daudz vairāk mājokļa kredītu iespēju, ko Jūs varat izmantot un ar daudz labākiem nosacījumiem.

Ir simtiem mājokļu kredītu piedāvājumu, kas ir pieejami un dažādu kredītu piedāvājumu salīdzināšana varētu ietaupīt Jums simtiem eiro. Internets ir padarījis salīdzinājuma veikšanu ātru un vieglu.

Mūsdienās, potenciālie aizņēmēji tiek bombardēti ar mārketinga piedāvājumiem ar pazeminātām procentu likmēm un lieliskiem pirmo pircēju piedāvājumiem. Bieži vien tā saucamās pazeminātās procentu likmes var būt tikai ievada piedāvājumus vai tām var tikt pievienotas citas papildus maksas, kas netiek atklātas uzreiz. Ir svarīgi neaprobežoties ar pamata aprēķina procentu likmēm un novērtēt, kas Jums faktiski būs jāmaksā.

Apsveriet savu finanšu apstākļus uzmanīgi pirms pieteikšanās kredītam. Viens mājokļa kredīts var būt ideāli piemērots vienam aizņēmējam, bet nebūs labākais risinājums citam. Termini un funkcijas, kas raksturīgas katram kredītam varētu sniegt milzīgu atšķirību kredīta izmaksās vairāk nekā kredīta termiņš.

Viens veids, kā samazināt uzkrātos procentus, ir veikt kredīta atmaksu katras divas nedēļas, nevis ar ikmēneša maksājumu. Vēl labāks veids, kā samazināt procentus, ir atmaksāt, cik vien iespējams lielu summu katru mēnesi. Tas ir īpaši izdevīgi, ja Jūsu kontā regulāri ienāk naudas summas, ko Jūs varētu veltīt kredīta atmaksai.

Pat mazi sodi un soda maksas var būt ārkārtīgi dārgas kredīta termiņa laikā. Mēģiniet no tām izvairīties, kā arī izvērtējiet to, vai kredīta līgumā nav iekļauta soda maksa par pāragru kredīta atmaksu, kas var samazināt Jūsu iecerētos ietaupījumus.

Par aizdevumu

Kad Jūs iegūstat ātro aizdevumu, Jums tas jāatmaksā no nākamās algas. Šī iemesla dēļ, ir svarīgi maksāt pēc iespējas mazāk par ātro aizdevumu. Iegūt lētāko aizdevumu ir galvenā prioritāte cilvēkiem, kam nepieciešams aizdevums. Bet, ar tik daudz aizdevējiem šajā nozarē, kā lai zina, ka Jūs saņemat savu naudu par iespējami zemāko cenu.

Ja Jūs meklējat lētāko aizdevumu, ir ieteicams pārskatīt tiesību aktus, kas var tikt piemēroti aizdevumiem valstī, kurā Jūs dzīvojat. Daudzas valstis ir noteikušas limitus maksām, ko aizdevēji var iekasēt no aizdevumiem, un zināšanas par šo summu palīdzēs Jums noteikt, cik daudz Jums būs jāmaksā par savu aizdevumu. Vairumā gadījumu aizdevēji, kas piemēro maksas šo ierobežojumu līmenī vai zem tā, varēs sniegt Jums vislētāko aizdevumu.

Labākā vieta, kur atrast lētāko aizdevumu, ir internets. Lielākā daļa uzņēmumu, kas darbojas tikai tiešsaistē, var iekasēt zemākas maksas tikai tāpēc, ka tiem ir zemākas ekspluatācijas izmaksas. Ir liels skaits tiešsaistes aizdevēju, tāpēc Jums būs nepieciešams meklēt uzmanīgi, lai atrastu vienu, kas ir reģistrēts Jūsu valstī un kas patiešām var sniegt Jums lētāko aizdevumu.

Ir divi galvenie veidi, ka Jūs varat atrast lētāko aizdevumu. Pirmais veids ir paša spēkiem meklēt daudzos aizdevējus, kas pieejami tiešsaistē un salīdzināt likmes, ko tie piedāvā. To darot, Jums jāiegūst likmes no vismaz nedaudziem cienījamiem aizdevējiem, lai Jums būtu saprātīgs skaits aizdevēju, ko salīdzināt. Jums vajadzētu pārbaudīt aizdevumu nosacījumus, lai nodrošinātu to atbilstību tiesību aktiem, kas attiecas uz aizdevumiem Jūsu valstī.

Salīdzinot atsevišķus aizdevējus paša spēkiem var būt laikietilpīgs un mulsinošs uzdevums, bet, ja Jums nav daudz brīva laika, ir ātrāks veids, kā atrast lētāko aizdevumu tiešsaistē. Šobrīd ir daudzas ātro aizdevumu salīdzināšanas vietnes, kas palīdzēs Jums atrast lētāko aizdevumu. Šiem uzņēmumiem ir pieeja simtiem dažādu aizdevēju un Jūs iegūsiet lētākos aizdevumus ļoti īsā laika sprīdī.

Lai atrastu lētāko aizdevumu, izmantojot aizdevumu salīdzināšanas vietni, viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda sākotnējā tiešsaistes pieprasījuma veidlapa, kurā sniegta informācija par Jums nepieciešamo aizdevumu. Šīs vietnes pēc Jūsu ievadītās informācijas atradīs aizdevējus, kas būs spējīgi piedāvāt lētāko aizdevumu un kam atļauts sniegt šos aizdevumus savā valstī.

Iegūt lētāko aizdevumu vairs nav grūti. Izmantojot šīs mājas lapas, Jums būs iespēja piekļūt zemākās cenas aizdevumiem dažu minūšu laikā, un Jūs varat justies droši, ka šie aizdevēji ir likumīgi un cienījami.

SEB patēriņa kredīts

SEB patēriņa kredīts ir viens no izdevīgākajiem Latvijā pieejamajiem patēriņa kredītiem. Ar gada procentu likmi tikai 19% tas izceļas kā lēts kredīts, kas turklāt pieejams vienā no visērtāk izmantojamām bankām Latvijā. Šajā rakstā apskatīsim SEB patēriņa kredītu, apskatot to, ko der zināt, kad vēlaties aizņemties lielākas summas no SEB bankas.

SEB patēriņa kredīta nosacījumi

Uzziniet vairāk – SEB

Lai saņemtu patēriņa kredītu SEB bankā, nepieciešami regulāri ienākumi un to apstiprināšana. Visvieglāk būs, ja jūsu SEB kontā tiek regulāri ieskaitīta alga, jo tad nebūs jāprasa konta izraksts no bankas. Kredīta summa – 13 000 eiro. Kredītu varat ņemt periodā no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem. Tas tiek nodrošināts ar regulāriem ienākumiem – gluži kā, piemēram, ātrais kredīts. Galvenais fakts, kas jāmin, laikam būs procentu likme – 19% gadā, kas ir izdevīgāk nekā pie pilnīgi visiem ātro kredītu sniedzējiem, nebanku kredītdevējiem un pat pie lielākās daļas banku. Kredītu noformējot, jāmaksā vienreizēja noformēšanas maksa 2 %, min. 28.46 EUR. Aizdevuma maksimālā summa ir atkarīga no jūsu ikmēneša ienākumiem, turklāt ikmēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no jūsu ikmēneša ienākumiem.

Kredītu varat pieteikt kādā no SEB filiālēm – atšķirībā no Swedbank, šķiet, ka SEB patēriņa kredītu nevar pieslēgt internetbankā. Taču internetbankā jums uzrādīsies visi noslēgtie kredītu līgumi, kas ļaus ne tikai viegli veikt kredītu maksājumus, bet arī, piemēram, dažādos veidos nodrošināt kredītus, u.t.t. Patiešām, laikmetā, kad izvēles ir uz katra stūra, arvien lielāku lomu spēlē pakalpojuma ērtība, nevis tiešās izmaksas — tiesa, SEB māk piedāvāt lielisku lietojamību kopā ar izdevīgiem pakalpojumiem. Nepieciešamos ikmēneša ienākumus varat aprēķināt SEB mājaslapā, ievadot kredīta summu un aizdevuma termiņu t.s. “kredīta kalkulatorā”.

Kad ņemt SEB patēriņa kredītu?

Paņemot patēriņa kredītu, naudu varat tērēt, kā vien vēlaties. Ceļojums, mājokļa remonts, saimniecības preču iegāde – tie ir tikai biežāk pieminētie varianti, kā tērēt ar patēriņa kredītu iegūtu naudu. Patēriņa kredīts ir nopietns kredīta veids, tādēļ svarīgi rūpīgi apdomāt to, kā to atdosiet, kādā termiņā, u.t.t. Iesakām par šo jautājumu konsultēties SEB filiālē, kad dodaties noformēt patēriņa kredītu. Nekad neaizmirstiet, ka šo naudu vajadzēs arī atdot!

Best domā

Lielākā daļa uzslavas cienīgu lētu kredītu iezīme ir tā, ka aizņēmēji var izpildīt vairākas vai vienu vajadzību, atkarībā no to stāvokļa. Auto iegāde, brīvdienas, kāzas, mājas remonts, mājas iegāde ir daži sapņi, kurus var viegli materializēt. Lētas procentu likmes arī bruģē ceļu, lai ietaupītu naudu un tas savukārt ļaus kredītņēmējiem ērti pārvaldīt savu budžetu.

Tātad, Latvijas iedzīvotāji tagad var viegli izpildīt savas personīgās prasības ar kredītu ar zemām procentu likmēm un tie ir arī kļuvuši par vienu no populārākajiem kredītu veidiem.

Pieredzējis lombards

Lombards24 Latvijā veiksmīgi darbojas jau 5 gadus un šajā laika posmā apkalpojis vairāk, kā 200 000 klientus. Kopumā 96 lombarda filiāles ir izvietotas 38 Latvijas lielākajās pilsētās, turklāt aktuālākajai informācijai par piedāvātajiem pakalpojumiem iespējams sekot līdzi.

Lombards24 galvenokārt piedāvā 3 veida pakalpojumus, kuri ir

  • Aizdevums pret ķīlu – tradicionālie lombarda pakalpojumi,
  • Jaunu un lietotu preču tirdzniecība,
  • Aizdevums bez ķīlas – uzticības aizdevums.

Aizdevumu pret ķīlu izsniedz visi lombardi, taču tieši Lombards24 izceļas ar plašo iespējamo ķīlu klāstu, pieņemot ne tikai ierastos juvelierizstrādājumus un mobilos telefonus, bet arī citas ietas sadzīvē noderīgas lietas, turklāt aizdevums ir pieejams līdz pat 95% no ķīlas vērtības. Aizdevuma atmaksu iespējams veikt vienā maksājumā vai arī sastādīt maksājumu grafiku n veikt maksājumus pa daļām. Maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš ir 24 mēneši jeb 2 gadi.

Ja kāda sadzīvē noderīga lieta jums kļuvusi nevajadzīga un no tās vēlaties atbrīvoties, lombarda darbinieks labprāt novērtēs šo priekšmetu un piedāvās savu cenu, tāpat visās lombarda filiālēs iespējam iegādātie gan jaunas, gan lietotas preces par samazinātām un īpaši izdevīgām cenām.

Kā jaunu un aktuālu piedāvājumu un noformējams jebkurā no lombarda filiālēm varētu minēt uzticības aizdevumu, jeb aizdevumu bez ķīlas. Šis aizdevums sevī ietver gan īstermiņa aizdevumu ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām ar iespēju to pagarināt, gan arī patēriņa kredītu ar dalīto atmaksas grafiku termiņā līdz 24 mēnešiem jeb 2 gadiem. Īstermiņa aizdevums līdz 30 dienām pieejams 10 līdz 300 EUR apmērā, savukārt patēriņa kredītu var saņemt 10 līdz 1000 EUR apmērā.

Tikt pie aizdevuma var pavisam ātri un vienkārši, turklāt viena apmeklējuma laikā. Nelielu aizdevumu noformēšana prasa vien 10 līdz 15 minūtes, taču lielāku aizdevumu saņemsiet 24 stundu laikā, turklāt aizdevuma līgums ir saprotams un bez jebkādiem slēptiem, mazā drukā rakstītiem punktiem, kas varētu nelabvēlīgi ietekmēt noslēgto darījumu.

Šim lombardam ir konkrētajā biznesā neraksturīgā atklātība, kas iespējams arī ir tā panākumu atslēga. Ar visu uzņēmuma vadību un investoriem ir iespēja iepazīties uzņēmuma mājas lapā, kas nozīmē, ka ikviens no tiem ir gatavs uzņemties atbildību par sniegto pakalpojumu un neslēpjas no saviem klientiem. Šāda atklātība norāda arī uz to, ka lombards darbojas atbildoši valsts likumdošanai un nemēģina apkrāpt savus klientus ar kādiem īpaši neizdevīgiem nosacījumiem vai maz pamanāmiem līguma punktiem, jo visas darbības pārrauga un kontrolē patērētāju aizsardzībai radītas iestādes.

Lombarda24 sauklis un bieži vien mājas lapā pieminēts vārds ir Godīgi, kas vērš uzmanību uz to, ka lombards vēlas sniegt kvalitatīvu, klientiem patīkamu pakalpojumu.